18 Ağustos
#12448737

BMW'yi Kınıyorum

Aracımla bayram sabahı İstanbul'dan Sivas Koyulhisar’a ailece giderken aracım sürüş stabilizasyon uyarısı verdi. ABS ile ilgili ve devre dışı olduğunu bildirdi ve en yakın servise götürmem gerektiğini de! Bir süre arabamı çalıştıramadım, hali ile BMW yol yardımı aradım. Onlarda bayram nedeni ile servislerin kapalı olduğunu ve belirli bir ücret karşılığında sadece aracın hata tespitti yapabileceklerini belirtti. Bulunduğum bölgeye ve çevredeki illere bir tek BMW'nin tek yetkili servisi olarak Samsun Kosifler Oto olduğunu öğrendim 10 Ağustos’tan 14 Ağustos'a kadar servisin kapalı sancılı halim ile beklemeye başladım sorunu servise anlattığımda ABS fren skotu değişmesi gerekeceğine ve minimum parçanın İstanbul'dan gelmesi 4 ya da 5 günü bulacağını söyledi yurt dışında yaşadığım için zamanım kısıtlı olduğunu Kosifler otaya ve Borusan müşteri hattını arayarak bildirdim ve bu süre içerisinde ikame araç istedim.


Kosifler Otonunda böyle büyük bir bölgeye bakmalarına rağmen ellerinde sadece iki araç olduklarını ve onlarında müsait olmadıklarını öğrendim Borusan müşteri hattına defalarca aramama rağmen hiçbir destek yardım alamadım ve çok ilgisizlerdi hiç dönüş olmadı olumlu yasa olumsuz tüm çabalarıma rağmen bir tek Samsun Kosifler Oto 'daki M** hanım dışında. Hanım efendi başından beri ilgili talebimin gerekli yerlere ulaşması için özverili oldu toplamda 7 gün sonrasında Borusan’ın M** hanıma benim mağduriyetim için yaptıkları açıklama “2013 model araç garantisiz” ben de buradan şunu sormak isterim; özel servislere göre yetkili servislere daha fazla ücret ödeyen biri olarak değişmesi gereken parçayı neden 4 gün içerisinde tedarik yapıyorsunuz? Bir çok Borusan Avcılar ve İstinye gitmiş biri olarak neden İstanbul ve Samsun’a göre çifte standart davranıyorsunuz bu davranışınızı şiddetle kınıyorum.

Şaban Şaban 3.743 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi18 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları