06 Kasım
#12915485

BMW'den Kronik Gelen Sesler!

Daha 50.000 km de olan 116d aracımın garantisi bitti ancak bu araç BMW.
Anadolu değil veya TOFAŞ şahin değil, o kadar Fiat veya Renault kullandım direksiyonu sağa veya sola çevirince ses duymadım ve kapı fitillerinden de ses duymadım.
Yanlış anlamayın ama inşallah BMW ile Fiat arasındaki farkı biliyorsunuzdur. Aracımın direksiyonu sağa veya sola çevirince airbag sargısı ses yapıyor ve kronik airbag sargısı hatasından dolayı lim arızası veriyor.
Diğer bir sorun ise aracımın kapı fitilleri ses yapıyor. Sürekli gıcır gıcır ses çıkarıyor. Bu durum BMW'ler de kronik bir sorun, yani BMW tarafınızdan biliniyor.


Bu durum neredeyse bütün BMW'ler de var. Ve er ya da geç bütün BMW'lerde de ortaya çıkıyor, bu kapı fitillerinin sesi, çünkü kronik bir sorun. Yetkili servislere bu şikayet ile gelen araç sahiplerinin, araçlarının kapılarına bant çekip gönderiyorlar. Sonra yine kapı fitillerinden ses gelmeye başlıyor ve yine bant çekip gönderiyorlar. Araç sahipleri yine servise gidiyor tekrar işlem süresi başlıyor derken süreç uzayıp gidiyor.


Şikayet var üzerinden yapılan kapı fitillerinden gelen sesler ile ilgi şikayetleri okuyunca şok oldum BMW gibi bir marka nasıl çözüm sunamaz.


Bmw'nin bir dünya markası olduğunu düşünüyorum ve dünya markası da kendi aracına sahip çıkmalıdır. Aracımın direksiyonu sağa ve sola çevirince ses yapan airbag sargısının ve kapı fitillerinin iyi niyet garantisi içinde değiştirilmesini talep ediyorum.

Ali Ali 2.704 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali1 g

    9 gün oldu sadece otomatik bir cevap verildi o kadar. Fiat markası olsaydı şimdiye kadar işlemlere başlamıştı.

  • BMW Temsilcisi06 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları