29 Ekim
#12871425

BMW X6 Aracım Hata Veriyor!

Tüm dünyada tanınan markalar ve büyük rekabetler sonucu dünya çok modern bir şekilde gelişti artık deprem olsa bile yıkılmayan binalar elektrik olmasa bile çalışan eşyalar sürücü olmasa bile çalışan arabalar varken BMW X6 model aracım yolda giderken 3-5 hatayı üst üste verdi en işlek caddede bir anda ailemizin canını tehlikeye atacak şekilde yolun ortasında kaldı bu aracı kullanmamızın sebebi herkesin hak vereceği gibi ucuz malın yahnisi görmeyelim. Ayranımız dökülmesin kendimizi tehlikeye atmayalım diyedir aracın neresinde ne ışık varsa yandı söndü en sonunda anahtarı kitlendi camları açık bir şekilde yetkili servise bıraktık döndük Oliver zipse böyle bir mağduriyeti görse kafasını hangi duvara vuracağını şaşırır.

Furkan Furkan 2.069 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Furkan31 Ekim

    Müşteri hizmetlerinden sadece bilgi için arandım. Hizmet alabilmek için aldığımız aracımız bizi bir anda yolda bıraktı tüm trafik önlemlerimizi almamıza rağmen aracın içerisinde küçük çocuk varken hiçbir sebep olmaksızın arıza sebebiyle kaza yapabilirdik tüm işlerimiz bozuldu araçsız kaldık. Aracı BMW yetkili servise çekici imkanıyla götürdük gece vakti kapıda tek bir güvenlik görevlisi yoktu kendimiz içeri girdik anahtarı üzerinde camları açık vaziyette bıraktık herhangi bir hırsız alsın yoluna devam etsin diye bıraktık döndük 2 gün serviste bekledi servisin elektrikleri gittiği için sorunu tespit etmeleri uzun sürdüğünü öğrendik bu kadar kepazeliğin içerinde faydasından çok zararını gördüğümüz BMW markasına 600 TL arıza tespit ücreti ödedik tam bir rezillik.

  • BMW Temsilcisi29 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları