BMW X1 Sunroof Ve Bagaj Kapağı Arızası!

Gökhan Gökhan3 hafta önce

2017 Model X1 aracımızın sunroof ve bagaj kapağı arıza verdi. Servise götürdük. Üç bakım geçirmişsiniz, servis bakımına alıp iyi niyet kapsamına alalım sizi ve onarım işlemini başlatalım dediler. Bu detay önemli çünkü arıza için gittik ve servis bakımına aldılar aracımızı. Ertesi gün bagaj kapağı ve sunroof neden açılmıyor cevap dahi veremediler. 

Çünkü önce servis bakımında bir güzel fatura kesildi. Sonra sorun söylenmedi. Dedim ki bakıp söylesenize sorunu ve kullanıcı hatası mı değil mi bana bildirin ise kullanıcı hatasını gösteremediler. Su kaçırmış bagaj kapağı motoru, iyi izole edilmemiş, su ulaşması zor olan bir noktaya, benim ulaşmamın imkansız olduğu bir noktaya, ustalar abi senin hatan yok, abi sen haklısın abi diye diye fatura kestiler. İyi niyet kapsamına ise gelmediğim servisler yüzünden almadılar. 

e o zaman servis bakımını yapmayın gelmemişiz işte :) ) ) 11.000 TL fatura keserek, kullanıcı hatasını göstermeden, gösteremeden benden bedel aldılar. Müşteri memnuniyetine gel. BMW Borusan 11.000 TL ile zengin olacak. Haksız yere. Ve müşterisini kaybedecek kadar zavallıca. Ve bak şimdi olaya, Piyalepaşa BMW Borusan İşletme müdürünü aradım aracı teslim aldıktan sonra, sunroof'tan ses geliyor dedim. Abi bir açıp kapat, bir kontrol et, sunroof'a işlem yapmadık dediler. Adamlar ayakta, yüzünüze baka baka, sizi hiç dinlemeden yanıltıyor. Sunroof'a işlem yapmamışlar. Bak sen şu Allah'ın işine. Motoru sunroofun değişti faturası var elimizde  Tüketici haklarından mı dava açalım? Davayı açtık. Detayları göreceğiz. BMW Borusan için öncelik müşteri mi, para mı ortaya çıkacak?  

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 3 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler