Toplam çözüm sayısı
..
BMW ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

BMW X1 Rüzgar Sesi

4665görüntüleme
Gülsen
Gülsen 23 Ağustos 18:33

2020 model BMW x1 m sport model aracım sıfır almış olmama rağmen ilk günden beri içeri rüzgar sesi almaktadır. Öyle ki araca binen herkes pencerenin birinin açık olup olmadığını kontrol ediyor.

 Cam tavan aralıklarını kontrol etmem için ikaz ediyor. Uzun yol için almış olduğum aracım şehir içinde bile 80 km hıza ulaştığında sinir bozucu rüzgar sesi hep arabada. Uzun yolda çok yorucu olan bu ses aracımdan soğumama sebep oluyor.

 Böyle üst sınıf bir araca yüklü bir bedel ödeyince insan bindiği arabada böyle bir yalıtımın nasıl olur da mühendislerin gözünden kaçtığını anlamıyor.

 BMW kalitesine yakışmayan ses sorunu çözülmediği takdirde henüz çok yeni olan aracımı elden çıkarmak zorunda kalacağım. Umarım çözümü vardır. Aksi takdirde BMW genel merkezine uzun bir mail atacağım gözlerinden kaçan bu aksaklık için. Eski marka araçlarda fitil eskimesinler kaynaklı olabilen bir sesi BMW x1 2020 de yasamak çok büyük bir saçmalık. BMW markasının tam bir mühendislik utancı bence bu ses.

BMW Logo
BMW23 Ağustos 18:34

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile