BMW Teyp Radyo Kodu

Gökay Gökay28 Ağustos 10:52

2000 Model E38 Aracımızın akü değişimi sonrası teybini açtığımızda radyosunun çalışmadığını fark ettik. Bunun sebebi olarak araç teybinin kendini sıfırlamış olması ve 4 haneli bir radyo kodu istediği belirlendi. Bu 4 haneli radyo kodunu alabilmek için önce, Çorlu yetkili servise gittim. Aracımın LPG'li olması sebebiyle servise alamayacaklarını söylediler. Daha sonra servisi telefonla arayıp aracımın servise giremediğini ve bu kodu telefonla almak istediğimi belirttim. 

Bütün farklı marka araçların bu kodu telefonla müşteri hizmetlerinden kolaylıkla alabildiğini biliyorum. Ancak BMW yetkili servislerini aradığımda önce servise, sonra yol yardım ekibine, daha sonra da yedek parça bölümüne yönlendiriliyorum. 

Sonuç çıkmayınca farklı bir servis aramam gerektiği söyleniyor ve saatler süren telefon görüşmeleri sonrası bu kodu hiçbir şekilde temin edemedim. Şu an aracımı kod giremediğimiz için teypsiz ve sessiz bir şekilde kullanıyorum. Orijinalliğini bozmak istemediğim için orijinal teybini de değiştirmek istemiyorum. Ne yapacağımızı şaşırdık açıkçası.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 28 Ağustos 10:52

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler