BMW Tahrik Uyarısı Borusan Esenboğa Sorumsuzluğu

Emel Emel17 Temmuz 07:37

2016 model x1 "" 35bn km'de ve sadece 4 yıldır Odtü içerisinde kullandığım aracın sürekli tahrik arızası şeklinde uyarı vermesi üzerine Borusan Esenboğa Şubesine aracımı gönderdim. Bana gelen cevap turba sistemindeki arıza BMW Almanya efendim 22 bn tl ücret istedi. Neymiş efendim ben servisi daha önce 1 defa 1200 km aşmışım! Ya arkadaşım ben 46 yasındayım ve daha önce binlerce km de binlerce daha üst segment araçlar kullandım tabili BMW değildi daha süper araçlar ve markalar kullandım her nedense benim kendi hatam bu defa da BMW alalım bakalım dedik aldık almaz olaydık ya kardeşim siz benim ile dalga mı geçiyorsunuz acaba? Eskiden turbo değişimi ücretsiz imiş.

Bu arada BMW 2017'de ilk servise gittiğimde arabama o kadar lakayıt davranmışlardı ki aslında o gün anlamalıydım bu marka aracın servis hizmetlerine güvenim kalmadı artık benim arabama baktığım gibi kimse bakamaz daha km 35 de olan bu arabaya ben Almanya'ya da yazacağım acil cevap bekliyorum. Hukuki yollara başvuracağım. Hiç kullanılmamış daha 35 bn km araba neden tahrik uyarısı veriyor bana bu durumu düzelteceksiniz. Gerekiyorsa 0 araç almak için uğraşacağım bu da bana aht olsun bana bozuk araba satmak da neyin nesi? Acil ama çok acil bana cevap yazacaksınız Borusan bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

BMW Logo BMW 17 Temmuz 07:37

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler