sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Sürücü Koltuğunda Oluşan Aşınma, Kalıcı Kirlenme ve Yırtılmalar!

Mehmet Mehmet1 yıl önce

BMW X5 alırken mükemmelliğin ve ayrıntıların gözler önüne serildiği bir araç seçtiğimizi düşünmüştük. Araç içinde yoğun şekilde kullanılan deride zaman içinde hem kalıcı kirlenmeler hem de çatlamalar, yırtılmalar oluştu. Sıradan bir araç olmadığını ve sıradan bir yetkili satış merkezinden almadığımızı bildiğimiz için rahattık. 3 yıl içinde özellikle sürücü koltuğunda oluşan aşınma, kalıcı kirlenmeler ve yırtılmalar büyük bir üzüntüyü beraberinde getirdi.

Serviste “Kullanıcı hatası” olduğu ve değişimin ücretli yapılabileceği söylendi. Koltuğa oturmadan kullanılma şansı olmayan aracımın koltuk derisinde yaşanan sorun hangi testlere tabi tutuldu da hatanın benden kaynaklandığı tespit edildi. Sürüş konforunu direk etkileyen, görevi dışında asla kullanılmayan koltukta nasıl olur da kullanıcı hatası olabilir. Koltukların müşteri memnuniyeti için deri değişiminin yapılmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 1 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler