Bmw Sunroof Perde Sarkması Ve Motor Takozu

Ümit Ümit22 Temmuz 17:43

Sıfır aldığımız 2016 nisan çıkışlı 2015 2.16d active Tourer aracı ilk aldığımızda önden gelen ses için Kosifler servisi sorun olmadığını fakat sesin devam ettiğini 2. Bakıma gülal otoya gittiğimizde tekrar söyledik yine bir şey olmadığını söylediler. Garanti bitimine 1 ay kala 3. Bakıma gülal otoya gittiğimizde tekrar ses geldiğini ilettik araç yaklaşık 10 gün serviste kaldı direksiyon kutusunu değiştirdiler fakat ses devam ediyordu.

Bu arada garanti bitti sorun değil iyi niyet garantisi olduğunu söylediler 4. Bakıma gittiğimizde aracın motor takozunun arızalı olduğunu işçilik dahil 2900 TL fiyat çıkardılar kabul etmedik tabii ki iyi niyettende red cevabı geldi. Bu sorunla uğraşırken sunroof perdesi sarktı, BMW Borusan buna da red verdi haliyle şubat 2020 de BMW Almanya'ya mail atıldı, ilgileneceğiz diye cevap gönderdiler sonrası yok. Tekrar mail gönderdik ilgileneceğiz diyorlar sonuç yok. Araç şu an 29000km kazasız garaj arabası. Yıllardır BMW kullanıcıyım BMW den nefret ettim çok sorumsuzlar bilmenizi istedim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum

Cevaplar

BMW Logo BMW 22 Temmuz 17:44

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Nılay 3 hafta önce  

  Sorununuzun halledildiğini umarım. Perde gevşemesi aynen benim arabadada oldu. Ama Borusan ve BMW nin bunu iyi niyetle halledeceğinden eminim. En azından ellerinden geliyorsa yaparlar. Borusan İstinye servisin kalitesinden güvenilirliğinden eminim.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ümit 2 hafta önce  

  Şikayetimden sonra Borusan aradı ilgileneceğiz dediler, daha sonra Gülal servis aradı ama hiçbir çözüm yok. İlgisizler, umurlarındada değil

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler