BMW Su Soğutma ,Garantili Değişim

Murat Murat02 Eylül 08:37

2019 yılında BMW Borusan tarafından soğutucu değişimi için çağrıldım. Bursa teknik otoda değişim yapıldı. Yapıldıktan sonra aracı fazla kullanmadım. Araç çekişi düştü.

Balıkesir'den Bursa'ya gelirken araç motor yedi, yetkili servis bana valf değişti denildi. Motor yaptırdım. Sonra tekrar servise gittim. Bu sefer eğer komple değişti, parça denildi. Ama araçta çekiş zaten kalmadı. Teste soktular, basınç testine bir şey yok denildi. Su eksiltme hala kesilmedi. Araç park halinde bıraktım. Üç gün alttan atan su yok. Tankta su kalmıyor. Yağda bir sorun yok, su yok. Bir litreden fazla su koyuyorum. İkinci sefer servis dışarıda aracı test ediyor. Cihaza bağlamadan sıcakken test edilmeyen araç nasıl test ediliyor. 30 dakika bir sürede başka servisine gittim araca adaptasyon yapılacak dedi. Su soğutucu tanımlama denildi, yaptırdık parayı verdik, motora yapıldı adaptasyon ona da verdik, yine aynı su bidonu taşıyoruz arabada, eksildi mi dolduruyoruz . BMW ye iki sefer motor yapıldı. Arabanın motor yine gitti. Su soğutucu da bir şey yok deniyor hala ama resme bir baksa BMW Borusan nasıl şekil değiştirmiş? Araç bir yıldır kabus oldu başıma, usta bir de soruyor komple tankta ki su bitiyor mu diye boşuna mı bidon taşıyoruz ki?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

BMW Logo BMW 02 Eylül 08:37

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler