13 Kasım 2018
#11143163

BMW Servis İşini Düzgün Yapmıyor!

Telefonla randevu alıp gittim 4 lastik ve fren balatalarını değiştirmek için fiyatı ve zamanı anlaşıp gittim saat 4 'e kadar yetiştirebilecekseniz geleyim dedim, çocukların okul çıkışı almam gerektiğini belirttim tamam yetişir dediler gittim servis kapanana kadar aracımı vermediler çocuklarımı başkasına aldırdım.


Şikayet 2 fiyatlarını konuştuğum halde oraya ulaştığım da lastik başı 100 er TL daha ekstra çıkardılar sonra indirim yapıp 80 er TL ödedim. Şikayet 3 aracımı çok pis teslim ettiler değişim yağları bile üzerinde duruyordu her zaman yıkayıp temizleyip öyle teslim etmeleri lazımdı.


Balata diskleri değişecek dediler kabul ettim ödemesini yaptım değiştirdiler. Şikayet 4 servis kapanma saati geçmiş 15 dakika olmuş tekrar gelip arabanızın kalması gerekiyor turbo motoruna bakılması lazım dediler daha sonra deyip aracımı pis bir halde teslim aldım. Tüm 18 Ekim 2018' de yapılan telefon görüşmelerimizin incelenmesini istiyorum. Aracın bana nasıl teslim edildiğine dair tüm resimleri eke ekleyeceğim, tarihli bir şekilde tüm resimler mevcuttur.

Yakup Yakup 17.679 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi13 Kasım 2018

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları