BMW Plastik Sürtme Sesi Sorunu

Melek Melek 14 Ekim 2019 10:13

2015 model 4. Yaşı bu ay dolan BMW 1.16d sahibiyiz. Aracımızın tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Son dönemde aracımız kapılarından plastiğin plastiğe sürtme tarzında dayanılmaz bir gıcırtı sesi gelmeye başladı. Böyle bir sese eski yerli araçlarda bile rastlamadım Premium iddiası olan bir marka için inanılacak gibi değil. Servise başvurduğumuzda bunun kronik bir sorun olduğunu garanti süresin içerisinde başvuranların ücretsiz yapıldığını bizim 600 lira civarı ödeme yapmamız gerektiğini yine de bir talep oluşturacaklarını söylediler.

Birincisi böyle yaygın kronik sorun aksiyon olarak periyodik bakımlarda nasıl ve niçin yapılmaz? İkincisi garantisi biten aracı böyle durumlarda iyi niyet garantisi kapsamına sokulmayacaksa neden yetkili servise, periyodik bakıma götürüyoruz? BMW ve Borusan'ın bu sorunu düzeltmesini bekliyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 14 Ekim 2019 10:13

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler