14 Ekim
#12780517

BMW Plastik Sürtme Sesi Sorunu

2015 model 4. Yaşı bu ay dolan BMW 1.16d sahibiyiz. Aracımızın tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Son dönemde aracımız kapılarından plastiğin plastiğe sürtme tarzında dayanılmaz bir gıcırtı sesi gelmeye başladı. Böyle bir sese eski yerli araçlarda bile rastlamadım Premium iddiası olan bir marka için inanılacak gibi değil. Servise başvurduğumuzda bunun kronik bir sorun olduğunu garanti süresin içerisinde başvuranların ücretsiz yapıldığını bizim 600 lira civarı ödeme yapmamız gerektiğini yine de bir talep oluşturacaklarını söylediler.


Birincisi böyle yaygın kronik sorun aksiyon olarak periyodik bakımlarda nasıl ve niçin yapılmaz? İkincisi garantisi biten aracı böyle durumlarda iyi niyet garantisi kapsamına sokulmayacaksa neden yetkili servise, periyodik bakıma götürüyoruz? BMW ve Borusan'ın bu sorunu düzeltmesini bekliyoruz.

Melek Melek 3.930 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi14 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları