sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Kosifler Antalya Mağduriyeti

Taha Taha06 Ağustos 2019 11:12

Aracımızı talihsiz trafik kazamızdan sonra BMW Kosifler Antalya da onarım yaptırdık. Başımıza gelmeyen kalmadı. Bunu her türlü BMW ye ve kosiflere dile getirdik anlattık hiçbir şey değişmedi. BMW de ön tamponumuz değişmişti 3 gün önce ön 2 far yıkama kendiliğinden kırıldı. Kosifler bunun mümkün olmayacağını söyleyerek bizi ilgilendirmez dedi. Ön tamponu Kosifler değişmişse nasıl sizi ilgilendirmez? Ön far yıkama tamponla alakalı bir parça değil mi? Siz söküp takmadınız mı? Ciddi anlamda BMW den soğudum ve etrafımda ki herkese bu yetersizlikten bahsedeceğim.

Elimden geldiğince gazete ve televizyonlarda sosyal medyada her türlü kötülüklerinizi anlatacağım. Yazıklar olsun BMW ye ki vitrinde 300 binden aşağı arabası yok verdiği hizmet 5 para etme. Deneyimsiz ustalar deneyimsiz elemanlar. Bir motor kaputunu 4 kere boyadılar boyanın rengini tutturabilmek için. Bir tamponu 2-3 kere ayarladılar yerini tutturabilmek için. Ben 1 onarım için muhtelif hatalardan 8-9 kere servise tekrar gittim. Arabamı sanayide herhangi bir ustaya yaptırsaydım başıma maksimum bu sorunlar gelebilirdi zaten. Allah'ınızdan bulun başka hiçbir şey söyleyemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Taha 16 Ağustos 2019 11:38

Hiç kimse aramadı ve ilgilenilmedi. BMW nin hatası olan işlemi gittim cebimden yaptırdım. Tekrar söylüyorum yazıklar olsun BMW ye. Bir daha BMW almak mı? Asla.

BMW Logo BMW 06 Ağustos 2019 11:13

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler