02 Haziran 2017
#8501684

BMW Kapılardan Gelen Gıcırtı Arabadan Soğuttu

İzmir özgörkey'den satın almış olduğum 2016 Kasım çıkışlı 3.20i 40. yıl paket aracım aldığım günden beri kapılardan gıcırtı sesi geliyor. 2 sefer servise çağırdılar gittim şimdi 3. yü gelin diyorlar. Ben işimi gücümü bırakıp Aydın'dan İzmir'e kapı gıcırtısını kessinler diye gidip geliyorum. Arabadan soğudum yemin ederim. Böyle bir marka da böyle iş mi olur. Her seferinde tamam oldu deyip gönderiyorlar aradan 1 ay geçmeden tekrar başlıyor. Lütfen buna bir çare bulunsun artık, yoksa hakkımı yasal yollardan aramaya başlayacağım artık.

Evren Evren 7.973 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Evren19 Haziran 2017

    Merhaba tekrar servise gittim, sıfır aldığım garanti kapsamındaki aracımın kapılarına bant yapıştırdırdılar sesi kesmek için. Kabul etmiyorum bunu dedim anlatamadım servisteki yetkililere. Üretim hatası olduğunu kabul ediyorlar bant yapıştırıp tamam oldu diyorlar. Bir daha ses gelir mi diyorum,6 ay idare eder bu sizi diyorlar bir de şaka gibi. Ne özgörkey servisten ne Borusan dan tekrar arayan olmadı konuyla ilgili. Artık tek çarem yasal yoldan hakkımı aramak kaldığı için avukatıma verdim mahkemeye vermesi için bakalım sonuç ne çıkacak. Aşağıda verdiğim resimde arabamın sağ arka kapısında uygulanan rezalet bir şekilde yapılan bantlama çalışmasını görmektesiniz. Servis kaydı belgesi de bulunmaktadır.

  • BMW Temsilcisi02 Haziran 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler