BMW Kalitesizliği Ve Özgörkey Sorumsuzluğu!

Ömer Ömer12 Mayıs 2019 04:03

BMW F20 2016 model aracımda ses problemi nedeniyle Özgörkey İzmir servisine gittim fakat arızanın sonradan ilave edilen egzozdan kaynaklandığını belirterek işi geçiştiren "A**** " isimli "sözde" usta mağduriyetimin 2 ay daha devam etmesine neden oldu. Bu süreçte gezmediğim egzozcu özel servis kalmadı. Ardından nihayet sorunun egzozdan kaynaklanmadığını anlayıp özgörkeyi şikayetim üzerine tekrar servise çağrıldım ve bu defa problemin amortisörden kaynaklandığı belirttiler ve sorunu çözdük. Yaşanılan bu tatsız durumu unutmak istedim ve 2. El araç kısmından takas için fiyat teklifi istedim oranın sorumlusunun adını hatırlamıyorum ancak bu konuda bana hiçbir dönüş yapılmadı. Servis sorumlusu D**** hanımdan jant boyanması için indirimli teklif istedim fakat bu konuda da bana bir dönüş yapılmadı. Sanıyorum müşterilerini ciddiye almıyorlar. Madem bu şekilde yürümekte işler bende artık BMW'den hiç bir araç almam ve aldırmam. BMW markasını tanıdığım kimseye tavsiye etmeyeceğimi bilmenizi isterim. Özellikle serviste yaşadığım mağduriyet için A**** isimli şahsın tekrar BMW servisinde çalışmamasını temenni ediyor konunun takipçisi olacağımı bilmenizi istiyorum. Bu konuda da tekrar görüşme yapmayacağım telefonlarımı gereksiz yere meşgul etmeye kalkmayınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ömer 02 Aralık 2019 17:55

Bana dönüş sağlayan falan olmadı. Toplamda şu ana kadar 4 kişiyi BMW almaktan vazgeçirdim ve kendi aracımı da sattım bundan sonra BMW düşünsün.

BMW Logo BMW 12 Mayıs 2019 08:01

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler