BMW Hangi Usta Doğru Söylüyor Bilmiyorum

Kadir Kadir02 Eylül 2019 10:03

34 ** plakalı aracımı Ağustos ayı başında aracımın kornasının tutukluk yaptığını belirterek Avcılar Borusan servise geldim. Gerekli yüzeysel kontroller neticesinde araç kornamın değişmesi gerekebileceğini yanmış olabileceğini belirttiler. 17/08/2019'da araç kornamın değişmesi için fiyat bilgisi de alarak servisinize geldim. Uzun süreli inceleme sonrası hatta servis yerinde tarif eden usta aracımın kornalarının manuel olarak çalıştığını yani sağlam olduğunu belirtti. Arızanın o an ulaşamadıkları entegre bir parçanın temassızlığı olabileceğini söylediler ve ayarları sıfırladıklarını belirttiler.

Korna çalışmıştı fakat servis çıkışı tekrardan aynı temassızlık sonucu ya çalışıyor ya ince ses veriyor ya da tam çalışmıyordu. Hemen servisi aradım onlarda yakında bakım zamanımın geldiğini o gün aracı detaylı inceleriz dediler (Korna için randevu aldığımda nasıl 4 saat inceledilerse) 29/08/2019 tarihinde hem bakım hem korna için aracımı servise bıraktım ve sonuç daha önceden 1 korna derken şimdi 2 kornam değişecekmiş. Şimdi sizlere soruyorum aracım saatlerce serviste korna için inceleniyor ki o gün ben eko yani kalın ses veren kornamı kesin değiştireceğim diye gitmişim oraya.

Beni servisin içine kadar sokup usta ve teknik elemanlar hep beraber sizin kornalarda bir sıkıntı yok diyor. Bugünde artık hangi usta ya da ruh haliyle 2' si birden değişecek diyor. Sabah aracımı teslim alan danışman arkadaş tamponu sökmek lazım fiyatı bu ayrıca direksiyon açılacak fiyat bu diyerek temassızlığı tespit etmeye çalışacağını belirtiyor.

Sonrasında ise bana kornalar sağlam denildi neden şimdi bozuk deniyor diye sorduğumda gerekli tatmin edici bilgiyi alamamak bir yana, abi bununla kurtardığına şükret direksiyon içi bir parça var daha pahalıydı gibi avutmalar dinliyorum. Benim her zaman geldiğim servisinizde doğruyu kim söylüyor?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 02 Eylül 2019 10:03

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler