BMW Geçmeyen Kötü Koku Sorunu

Özkan Özkan06 Ağustos 11:32

BMW 4.20 araç kullanıcısıyım . Aracın piyasa değeri 400.000 ++ fakat araç alt sınıf 1985 model araçlar gibi içerisinde geçmek bilmeyen bir rutubet, su vb... adını koyamadığım bir koku var. Aracı Özgörkey İzmir yetkili servise götürdüm ve ilgilenmediler bile tespiti çok zor çok maliyetli olur gibi şeylerle caydırdılar.

Araçtan soğudum arabamı seviyorum. Bu yüzden satmak istemiyorum. Bu durum BMW için prestij meselesi olmalı ve çözüm sunmalılar. Artık insanlar dalga geçiyor ve BMW biniyorsun ama kokuyor gibi alay durumu söz konusu.

BMW Türkiye yetkililerine sesleniyorum; lütfen beni kendi yerinize koyun ve empati yapın, 450 bin tl değerinde arabaya biniyorsunuz markası BMW ama araç kokuyor! Eşiniz dostunuz araca binemiyor. Çözüm ve desteğinizi bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

BMW Logo BMW 06 Ağustos 11:32

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Özkan 10 Ağustos 10:38  

    Kimse aramadı maalesef. BMW Müşterisisn yanında dursun isterdim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler