BMW Garantili Ürün Değişim Süreci ve İkame Motor

Savaş Savaş15 Ekim 19:56

BMW G310 GS kullanıcısıyım 45 gün önce motorumun çalışmaması sebebi ile Avcılar Borusan servise motorum götürdüm. Marş motorunda ve alternatör de arıza olduğu garanti kapsamında değişeceği ortalama 1*2 hafta içinde çözüleceği bilgisi verildi. Ne yazık ki 45 gündür bekliyorum, defalarca talebime rağmen ikame motor da verilmedi, çözüm için herhangi bir ilerleme de kaydedilmedi. 

Motorumun garantisi devam ediyor, kasım sonu gibi alternatörün geleceği bilgisi verildi. BMW kalitesine güvenerek motor alıyorsun, ayaklık da kronik problem çıkıyor değişimi yapılıyor, fren balataları için yine kontrol istediler, şimdi de alternatörde bir değişim yapılıp yeni tip alternatör gönderilecek, söylenecek bir söz yok.

20 yıldır motor kullanıyorum ne yazık ki bu tarz problemleri kalitesine güvenilen isim ve markası olan bir motor da yaşıyorum. En az 5 sefer servis danışmanı 3-4 sefer de müşteri ilişkileri ile görüştüm her arayışımda gün içi çözecekler. Hala bekliyoruz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Cem

Cevaplar

BMW Logo BMW 15 Ekim 19:57

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler