23 Mart
#11752799

BMW Garantili Kapı Fitillerin Değiştirmiyorlar!

2017 model BMW 1.16d m paket Ankara Çankaya Borusan bayisinden satın aldım. Arabamın garantisi devam ediyor. Bu arabada sürekli kapı kenarlarında sorun çıkıyor bu yüzden Ankara Çankaya'daki Borusan servise birkaç defa aracı götürdüm. Kapı kenarlarındaki fitiller soyulmaya başlamış ve gittikçe aşınmalar oluyor. Borusan servis bunun garanti kapsamına girmeyeceğini söyledi. Bende İstanbul merkezdeki Borusan'ı aradım sorunumu söyledim. Size dönüş yapacağız dedi. Ankara'daki garanti servis sorumlusu beni aradı ve bunun tekrar garantiden değişmeyeceğini söyledi.


Bunun müşteri hatası değil ancak garantiden yapılmayacağını söyledi. Türkiye Borusan BMW yetkililerine hiç güvenim kalmadı, kendileri aracın malzemesinden kaynaklı problemler de bile üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmiyorlar. Üzülerek bundan sonra Tüketici Mahkemelerine başvuracağımı ve hakkımı yasal yollarla arayacağımı herkesle paylaşmak isterim.

Sinan Sinan 7.372 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi23 Mart

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları