Bmw G310 Gs Sorunu

Mithat Mithat17 Mayıs 14:36

2018 model 2019 trafiğe çıkışlı BMW g 310gs sahibiyim. Motosikletimin sesi adeta bir pancar motoru gibi çalışıyor. Servise götürdüm, sesinin normal herhangi bir problem olmadığını söylediler. Başka 310gs'ler ile karşılaştırdığımda sesinin çok büyük bir fark olduğunu gördüm. Elimde video kayıtları da mevcut, isterseniz atabilirim. Benim bu sorunumu gidermem için ne yapmam lazım? Birkaç araştırma yaptığım zaman bu sorunun ilerleyen zamanlarda motor kilitlemesi ve kazaya sebebiyet verdiği konusuna ulaştım. Hayatımı riskte atarak korka korka biniyorum.

BMW markasına bu yakışmıyor ve ben bir muhatap bulamıyorum. Bu problem çözülmediği takdirde yasal yollara başvurmayı düşünüyorum. Yukarıdaki şikayet bu motorla ilgili ilk şikayetim bu şikayet üzerine motoru Antalya Kosifler'e gönderebildim, o da zar zor. Motosikletim garanti kapsamında 3.5 aydır BMW Antalya Kosifler şubesinde ve çalışan bir personel yalan beyanlarıyla (motor bloğunu soktum taktım, sandık motor siparişi verdim. Frenleri ücretsiz değiştirdim. Şu talebi açtım salgından dolayı BMW yavaş çalışıyor gibi vb...) beni aylardır oyalıyor.

Bende Kosifler şubesine güvendiğim için bekledim. Yanılmışım, saf yerine konmuşuz. Daha önce motorla ilgili başka bayiden şikayetlerim oldu ama kimse ilgilenmedi. Bu sefer sonuna kadar gideceğim. Bu işin peşini bırakmayacağım. Serviste benim Motoruma 3.5 aydır kayıt dışı ne işlem yapıldığını da bilmiyorum. En kısa sürede ben motosikletimin yeni ile değiştirilmesini istiyorum. O motosikletle ulaşmak istemiyorum. Alttaki fotoğraflar Adana BMW Borusan gönderdiğim ve son olarak Antalya Kosifler'e gönderdiğim çekiciye yükleme evrakıdır. BMW bünyesinde böyle bir personel çalıştırması BMW'ye hiç yakışmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 17 Mayıs 14:37

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler