06 Eylül
#12561482

BMW F30 'da Direksiyon Soyulması

Yaklaşık 2 yıl önce çok severek, sıfır km aldığım ve garantisi devam etmekte olan 3.20ied m Plus paket aracımda direksiyon soyulması başladı. Bunun üzerine BMW trend oto'ya götürüp garantiden onarım istedim fakat garantiden ret cevabı gelmiş garantiye girmediğini kullanıcı hatasının olduğunu söylediler.


Aracımı çok büyük titizlik ve dikkatle kullanan birisi olarak saat, takı, yüzük ile hiç kullanmadığım ve araç içini ekstra olarak kendi temizleme spreyi bezi harici bir şeyle temizlemediğim halde kendiliğinden soyuldu. Bu 2. aldığım 3.20ied 0 km araç daha öncekinde böyle bir şey olmamıştı. Kusurun aracın kendisinde olduğu kanaatındayım.
İletişim: **@hotmail.com.

Erdem Erdem 5.930 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Erdem'in Teşekkür Mesajı24 Ekim

  Trend oto BMW yetkili servis gerekli değişimi sağladı ilgi ve alakaları için başta servis müdürü Vedat Bey, Neslihan hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum güvenle gidip yardım alabiliceğiniz bir servis.

 • Erdem23 Eylül

  Gerekli ilgi gösterilmedi hala...

 • Erdem06 Eylül

  Teşekkürler

 • BMW Temsilcisi06 Eylül

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler