17 Eylül
#12617462

BMW F30 3.20Ied Kapi Tutamakları

2014 model F30 3.20i ed aracımda garanti doneminden şimdiye kadar motor ile ilgili bazı sıkıntılar, turbo sistemi arızaları, kapi kilitleri ve on cam otomatiğinin çalışmaması gibi bazı sorunlar gerek yetkili servislerde gerekse yetkili servisin olmadığı yerlerde borusanin onayladığı özel servislerde tarafımızdan yaptırıldı.
1 yildan beri de sol ve sağ kapı kolu tutamağı aşınmakta. Özellikle on yolcu tarafında araca binen yolcuların eline kauçuk parçaları BMW den birer hatira olarak yapışmakta.
Bu durum F30 un bir diğer kronik bir problemi olarak belirtiliyor. Bu problemleri diğer markalar geri çağırarak giderme yoluna giderken, BMW bunu bir gelir kapısı olarak görüyor.
Değişim talebinde bulunuyorum, aksi takdirde hakkımı arayacağım.

Melih Melih 7.721 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Melih19 Eylül

    Haberlere konu olmuş bir olay ve görmezden gelen yetkililer, tatmin edici bir dönüş halen yok. https://www.dosyahaber.com/otomobil/borusan-otomotiv-kapi-kollari-eriyen-bmw-leri-gormezden-geliyor-h38421.html

  • BMW Temsilcisi17 Eylül

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları