BMW F30 3 Serisi Stop Çatlaması

Gökhan Gökhan24 Ekim 2017 14:47

2016 BMW 320i ed 40.yıl aracım daha 8 aylık titizlikle temizliğini yaptığım kapalı garajda muhafaza ettiğim aracımın nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde arka stop un yapışkan yerinden çatladığını fark ettim. Bu denli sevdiğim titizlikle baktığım aracımı servise götürdüğümde bu sorunun kullanıcı hatası olduğu, araca yaslanarak çatladığı söylendi. (İzmir-Özgörkey) Bu çatlak farklı bir şekilde darbe, taş gelmesi olsa bariz belli olurdu. Lakin fakat çatlak tam yapışkan ek yerinden ayrılmış parmağınızla bastırdığınızda plastik parça içine girip çıkıyor.

BMW gibi büyük bir firmanın garanti konusunda bu kadar büyük bir cimrilik yapması hiç yakıştıramadığım davranıştır. Eğer ki bu çatlak araca yaslanırken olacak kadar kalitesizse. Buraya yazıyorum. BMW adını hak etmeyen kalitesiz parçalar kullanmaktadır. Servisler içinde her şey kullanıcı hatası. Bu resmen ayıplı mal satışıdır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gökhan 07 Aralık 2018 12:11

Sorun çözülmemiştir kendi imkanlarımda şeffaf folyo kaplattım içine su almasın diye. Şu saatten sonra gerekte yok geri dönüş yapmanıza garantimizde bitti gerçi garantiye girmez deniyor incelemeye bile alalım demiyorlar BMW gibi firmaya ön yargılı davranış hiç yakışmıyor. Bu şikayeti okuyanlar için yazıyorum bu cevabıda.

BMW Logo BMW 24 Ekim 2017 14:50

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler