12 Eylül
#12592755

BMW F20 Lci Klima Kayış Sesi Sorunsalı

2016 yılında eşime aldığımız 116d aracımız henüz ilk ağır bakımını bile görmeden klima kayışı sesi çıkartmaya başladı araç oldukça az kullanıldı şu an yıl 2019 araç 59k yeni geldi diyeyim siz anlayın araç alındığından beri olan bu problem son 2 yılda artık rahatsız edici bir boyuta geldi ve eşimin demesine göre aracını çalıştırınca bütün kafaları bir anda ona dönüp tiksinir bir ifadeyle bakan insanların görüntüsü BMW 'ye benzeyen bu aracın içinden gelen bu ses de ne diyen şaşkın gözlerinden kendilerine inanamadığını görebiliyormuş ve "artık aracımı topluluk içinde çalıştırmaya utanır oldum paranoya haline geldi o kadar sevdiğim aracımdan soğudum" diyor. Şimdi nerede kaldı bu BMW nin "Ultimate driving machine" politikası veya hani o çok iddia edilen "driving pleasure" sloganı. Kendisinden özür dilerim ki başlarda ben de eşim abartıyor demiştim önemsememiştim ama serzenişine kulak vereyim dediğim vakit bir de ne gördüm dersiniz Mercan dede bizim hanımın arabasının kaputuna yerleşmiş orada ikamet edip bestelerini orada icra ediyormuş meğer. Kendim tarım hayvancılık ile uğraştığım için 4 çeken çok cep yakan bir A*** kullanıyorum sizinkiler gibi kibar araçlar maalesef bizimki gibi işlere pek gelmediği için henüz kendime özel bir BMW tecrübem olmadı ama bu vakitten sonra da pek tercih edeceğimi sanmıyorum. Arkadaşlar sayın Borusan alt veya üst düzey yetkilileri şimdi bu 1 serisindeki yaygınlığı bilinen sorunun ayıbı hakkında duyarlı geri dönüşlerinizi rica ediyorum ancak bu sefer bize aracın garanti sürecindeki gibi değil fabrikasyon olarak ayıplı veya hatalı bir tasarımı olduğu kabul görmüş bir ürünün etik ve geleneklere tutkuyla bağlı hatasını kabullenmiş ve müşterisinin güvenini geri kazanmak isteyen bir kurum olarak dönerseniz müteşekkir olurum. Saygılarımla hevesi kırılmış müşteri.

Toral Toral 5.913 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Toral12 Eylül

    İlginize teşekkür ederim aracımızın garantisi yıl bazında bitmiştir sorunu değerlendirirken bunun kronik bir sorun olduğunu, Youtube.com vs... Mecralarda benzeri emsal teşkil eden bir çok şikayetin olduğunu baz alarak geri dönüşünüzü sağlamanızı rica ediyorum. Şayet bu durumu kullanıcının hatası olarak değerlendirecekseniz empati kurmak babında sizin aracınız olsa size bu denileni kabul edecektiyseniz ben de o vakit kabul edip sizden bu durum için özür dilemeye hazırım ama lütfen empati rica ediyorum. Mesai ayırıp incelediğiniz için saygılarımı sunarım.

  • BMW Temsilcisi12 Eylül

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler