sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Esenboğa Borusan Servis Garanti Sorunu!

Ufuk Ufuk18 Şubat 2019 21:35

2018 Nisan ayında Ankara Esenboğa Borusan’dan 48 hg *** plakalı 5.20i araç aldım. Araç satın alırken satış görevlisi A** beyin yönlendirmesi ile ön cam su kaydırma, seramik, koltuk deri koruma ve ön camlara film yaptırdım. Aracı Bodrum Borusan’dan teslim aldıktan sonra ön camda rutubetli havalarda ve yağışta leke problemi olduğunu fark ettim ve satış temsilcisine durumu bildirdim. Fethiye’de yetkili servis olmadığı için servis bakımında çözüleceği söylendi. Servise götürdüğümde dış kaynaklı yapılan uygulamadan dolayı garanti dışı dediler. Fakat uygulamayı yapanda Esenboğa Borusan’dı. Şimdi bilirkişi raporu alıp hakkımı aramak için mahkemeye müracaat edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ufuk 26 Nisan 2019 10:32

Daha önce de şikayet etmeme rağmen herhangi bir sonuç alamadım. 2018 yılında Ankara Esenboğa Borusan bayiinden 5.20 araç satın aldım. Yine onların yönlendirmesiyle ön cam su kaydırma, seramik, yan ön camlara film ve deri koruma yaptırdım. Aracı Nisan ayında teslim aldığım için ön cam problemi görünmüyordu fakat sonbaharda ön cam rutubetli havalarda ne içeriden ne dışarıdan sanırım camın birleşme yerinden buğu gibi lekelenme yapmaya başladı. Sorunun çözümü için defalarca bayiilere başvurdum fakat sonuç alamadım. Aracımın garantisi mart 2019’a kadar devam ediyor. Sonbaharda bilirkişi raporu alıp artık hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Ama Borusan gibi bir firmadan böyle problem yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım.

profile-icon Ufuk 22 Şubat 2019 00:23

Henüz geri dönüş yapan ve bilgi veren olmadı.

BMW Logo BMW 18 Şubat 2019 21:42

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler