17 Eylül 2018
#10913861

BMW Erimesi +Kapı Kilidi Sorunu+Kayıp Alet Kutusu!

BMW 2011 model 3.16i aracımın direksiyonu, bc tuşunun olduğu kol, sağ ön kapı kol tutamacı, far kontrol ve sis lambalarının kontrol tuşları bildiğiniz eridi ve erimeye devam ediyor dokunamıyorsunuz. Çünkü eliniz siyah leke oluyor.


Bunun dışında sağ arka kapı kilidi çalışmıyor ne kitleniyor ne açılıyor oda duydum ki kronik bir sorunmuş belli serilerde sağ arka kapı tamamen yokmuş gibi bir aracım var şu anda, bir de ekstra olarak aracımın garantisi bitmesine rağmen bütün servislerini İstinye Borusan' da yaptırmış biriyim aracı aldığım gün hariç bagaj kısmında ki alet edevat kısmını açmamıştım, bugün gerekli olduğu için bir açayım dedim içinde bir tek araç çekme aparatı ve tornavida bulunuyor onun dışındakiler buhar olmuş gitmiş.


Bu nasıl hizmet anlayışı bu nasıl emanete sahip çıkmak anlayamadım. Diğer konuya değinecek olursam da sattığınız arabanın fiyatı ortada ama araba eriyor bildiğiniz dondurma gibi eriyor.

Kerem Kerem 15.181 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kerem24 Aralık 2018

    Süreç hakkında geri dönüş olmadı aylardır beklemekteyim.

  • BMW Temsilcisi17 Eylül 2018

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler