Bmw E90 3.16i Airbag Sensör Lambası Arızası

Koray Koray06 Ağustos 14:23

Yeni aldığım 2008 model ikinci el aracımın herhangi bir tarafından kazası veya darbesi olmamasına rağmen seyir halinde sıklıkla airbag sensör lambası yanıyor. Bu durum dolayısıyla yine buraya yazmıştım ve beni arayarak firma beni bulunduğum konuma yakın bir BMW servisine yönlendirmişti. Oradaki yetkiliyle görüşmemden aracın bakımları yetkili serviste olmadığından sorununun kendilerini bağlamayacağını, sorunu saptamak için yaklaşık 500 lira, yalnızca işçilikle çözmek için 2.000 - 2.500 lira, ve malzemeyle çözerlerse daha da yüksek bir meblağ olabileceği bilgisini aldım. Bu miktarları diğer kullanıcılar merak ediyor olmalı. Böyle büyük bir güvenlik sorununa yol açan problemde BMW'nin kayıtsızlığını şikayet ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Koray 06 Ağustos 14:27

Beni arayarak firma beni bulunduğum konuma yakın bir BMW servisine yönlendirmişti. Oradaki yetkiliyle görüşmemden aracın bakımları yetkili serviste olmadığından ve BMW'in e 90 kasalarda geri çağırma uygulaması olmadığından sorununun kendilerini bağlamayacağını, sorunu saptamak için yaklaşık 500 lira, yalnızca işçilikle çözmek için 2.000 - 2.500 lira, ve malzemeyle çözerlerse çok daha yüksek bir miktar olabileceği bilgisini aldım.

BMW Logo BMW 06 Ağustos 14:23

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler