BMW Direksiyon Derisi Sorunu!

Ahmet Ahmet1 yıl önce

Borusan otomotiv kullanılan dayanıksız malzemeden dolayı henüz 15 bin km'lerde başlayan ve şu an 40.000 km'de olan BMW 4 serisi 2016 model aracımın aşınan ve muşamba gibi parlayan direksiyon derisinin değişimini kabul etmemektedir. Normal şartlarda direksiyon simidinin değişmesi gerekirken altı üstü 40 (kırk) euro'luk direksiyon derisi kaplamayı bile kabul etmiyor. 300.000 (üç yüz bin) liradan başlayan fiyatlarla satılan bir aracın satış sonrası hizmeti bu kadar kötü olmamalı. Sorunun çözümünü rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 1 yıl önce

Borusan Otomotiv şikayetim üzerine kısa süre içerisinde dönüş sağladı ve Borusan Etkili Servis'e yönlendirildim. Servis yetkilisi Sercan Bey ile sorunun çözümünü sağladık. Direksiyon derisi garanti kapsamında bugün değişim için işleme alındı. Hızlı çözüm için teşekkür ederim.

BMW Logo BMW 1 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler