BMW Çalınan Aracıma İmkanı Varken Yardımcı Olmuyor

Ali Ali08 Kasım 2017 18:11

Teknik Oto Bursa’dan 3 Kasım cuma günü aldığım 0 km BMW 520i aracım, 5 Kasım gecesi evimin kapısından çalındı. Aracımı cuma akşam aldığım için sigorta yaptırma fırsatım olmadı. İnternette ve servislerde araştırmamın sonucunda BMW marka araçların Almanya üzerinden takip edilebildiğini öğrendim. Aracı aldığım bayiye gittim bana Almanya'dan bir şifre geleceğini söylediler ve Türkiye'nin ana BMW servisine yönlendirdiler. Telefonlarla görüşmeler yapıldı e-mail yoluyla aracın şifresiyle yerinin bulunabileceğini söylediler fakat şimdi ilgilenmeyip Almanya'dan cevap gelmiyor sonuç yok yapamıyoruz vs. gibi laflarla başlarından savdılar.

Sıfır aracım daha 1 kere bile binemeden kapımdan çalındı, BMW'nin böyle bir imkanı var ve yanımızda durmuyor bize yardım etmiyor. Bu konu hakkında BMW firmasından, BMW müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Hiçbir türlü yardımcı olmuyorlar ilgi ve alakaları sıfır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 08 Kasım 2017 18:14

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler