22 Şubat
#11627135

BMW Bursa'da Borusan Yetkili Servisi Teknik Oto'nun Hizmet Yetersizliği!

2015 model BMW marka 320 modelinde aracımda 70.000 kilometrede sürekli yetkili Borusan Oto servislerinde bakım yapılmaktadır. 3 gün önce seyir halinde iken tahrik sürüş mümkün değil arızası ikazı verdi ve araç durdu ve sonuç olarak yolda kaldık çekici hizmetiyle aracı Bursa'da Borusan Yetkili Servisi Teknik Oto'ya çektirdik ve tespitlerinin sonucun da aracın bujisi kırılıp bir parçamotorun içine düşmüş ve motorda tahribat vermiş olduğunu bize bildirdiler. Aracımın 50.000 kilometredeki bakımında bujileri yetkili serviste değişmiştir. Şimdi yetkili servislere güvenip bakım yaptırdığımız halde kullanılan parça ya da işçilik hatasından dolayı mağdur olmuş bulunmaktayım ve üç gün distribütör firma Borusan Otomotiv'i aramaktayız ve bize halen ciddi bir dönüş yapışmamıştır. Böyle büyük bir markaya yakışmamıştır. Servislerin ve markanın hatasının giderilmesini Borusan Otomotiv'den talep ediyoruz.

Osman Osman 16.710 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman23 Şubat

    Üç gündür her gün Borusan BMW yi arayıp şikayetimizi ve mağduriyetimiz dile getiriyoruz ama Borusan BMW den dönüş yapılmıyor.

  • BMW Temsilcisi22 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları