15 Haziran
#12119430

BMW Borusan Ve İnciroğlu Otomotiv Maalesef Hüsran...

BMW Borusan ve İnciroğlu Otomotiv maalesef büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.


BMW 525 x drive 2012 model 44 A***77 aracımı araç 160.000 km'de 06.03.2019 tarihinde Kayseri İnciroğlu yetkili servisine aks arızası nedeniyle götürdüm serviste aracın genel bakımının yapılması gerektiği de söylendi aks ve genel bakım yapılıp Malatya'ya döndüm. Yaklaşık bir hafta sonra arayıp aracın eğer valfinin garantide değişmesi gerektiği söylendi aracı tekrar çağırdılar. 20.03.2019'da araç servise gitti ön fren balatalarının da değişmesi gerektiği söylendi onu da değiştik. Araç yola çıkıp Malatya'ya gelirken yaklaşık 100 km sonra yolda kaldı çekiciyle tekrar servise götürdük yapılan kontrollerde araçta blok çatlattığı olduğu ve komple motor değişmesi gerektiği söylendi.


Aracı eğer valfi için çağırmasına rağmen değişmeyip gönderen İnciroğlu yetkili servis (BMW’nin servislere eğer valfilerinde problem olduğu değişmesi gerektiği değişmezse araç yangınları ve büyük motor arızaları olur) demesine rağmen aracı değişim yapmadan gönderiyor ve araçta şu an yaklaşık 100.000 TL motor değişim bedeli isteniyor. Ne BMW, ne Borusan Oto, ne de İnciroğlu Otomotiv 3 aydır kimse muhatap olmuyor. Aracın tüm bakımları yetkili serviste yapılmasına rağmen bu arızayı benim karşılamam gerektiği söyleniyor.

Mahmut Mahmut 9.950 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mahmut20 Haziran

    Yaklaşık 3 aydır aracım serviste bekliyor bu süreçte BMW Borusan Otomotivle sıkça görüşmek istedim her defasında çağrı merkezinde kişilerle konuştum ve hiçbir yetkili benimle muhatap olmadı. Şimdi 4 gün önce şikayet yayınlanınca yine çağrı merkezinden arandım. Size bilgi vereceğiz dediler yine 4 gündür arayan yok. Çağrı merkezinden arayan kişilerin sorunu çözebilecek durumu yok. Lütfen artık sorunumu çözün.

  • BMW Temsilcisi16 Haziran

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları