01 Ağustos
#12364408

BMW Borusan Sıfır Km Olan Aracı Ayıplı Olarak Sattı!

2018 Haziran çıkışlı 320d Edition M sport olarak aldığımız aracı satma kararı aldık internet'te herkesin kullandığı 2. El araç alım satım sitesine ilan koyarak aracımı satmaya karar verdim. Alıcı kişi ile anlaştıktan sonra araç ile Computest'e gidildi, computest'te aracın bagaj hariç diğer kaporta aksamı boya değeri orijinal fabrikasyon çıkmasına karşın bagajda orijinal boya değerinden yüksek boya çıkmasına rağmen Borusan Oto boya kalınlığını fabrikasyon hata olabileceğini doğruladı ve aracın bagaj ayar vidaları ile oynandığını söyledi bu durum alıcı kişinin kafasını karıştırdı ve benim aracım şu anda çok büyük değer kaybına uğradı 2019 yılındayız ve Borusan'dan aldığım sıfır araç için değer kaybına uğruyorum ve firma sattığı aracın arkasında durmayarak muhatap olacak kişi bulamadık.


Borusan Oto gibi bir firma bunu yapabiliyorsa biz kime güveneceğiz.


Bizde sesimizi duyurmak için arabayı çekiciye yükleyip tüm Türkiye'yi gezdirmemiz mi lazım ya da diğer insanlar gibi Borusan Oto önünde aracımızımı yakalım lütfen bizim durumumuza düşmemek için aracınızı teslim almadan önce ekspertiz yaptırın.

Recep Recep 9.821 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi01 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları