sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Borusan Oto Ayıplı Mal (Motor) İadesi Almıyor

Hayati Hayati2 yıl önce

Borusan-Oto Ataşehir şubesinden satın aldığım BMW g310r motosikletle evime dönüyordum, beyaz duman atarak bozuldu ve yol ortasında stop etti. (Evet. Motor ilk sürüşte yol ortasında bozuldu ve çalışmadı)

Teslim ettim, "problem olmadığı, herhangi bir tamire gerek olmadığı" bilgisini ileten İstinye servisine endişemi ilettim; "İlk sürüşte bu problemi çıkaran motor daha sonra aynı şekilde stop eder/bozulur mu? " "Kesinlikle motorda sorun olmadığını fabrika çıkışlı yakıttan olduğunu, teslim alabileceğimi" ilettiler.

3 ay içinde motor aynı problemi 3 kez tekrarladı, sürekli servise gittim. Her seferinde bozukluk olmadığını ilettiler. Son olarak 130 km hızla çevreyolunda seyrederken stop etti ve tekerini kilitledi, bu halde 20 metre kaydım, sürüklendim. Motoru iade etmek istiyorum ancak Borusan tamir etmeyi teklif ediyor. Peki hani bozuk değildi! Ölmeme sebep olabilecek bu bozukluk zaten vardı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 2 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler