BMW Borusan-Mapfre Müşteriyi Zor Durumda Bırakması

Altuntaş Altuntaş05 Ekim 2019 11:42

Borusan Balgat'tan 6.2019 tarihinde yaklaşık 490 bin TL'değerinde araç pazarlığı yaptık. Pazarlık yaparken bizi zor durumda bırakacak yöntem uyguladılar, kaskoyu bizden yaptırırsanız kredi oranınız düşük olur aksi takdirde kredi oranınız yüksek olur dediler. Diğer şirketlerde 7000-8000₺ aralığında iken Borusan Balgat'ın çalıştığı Mapfre Sigorta bize 11.138₺ fiyat çıkarttı. Aynı zamanda bu kaskonun full+full olduğunu Premium sigorta olup her şeyin dahil olduğunu söylediler. Neyse dedik yaptırdık. Yaklaşık 3 ay sonra araç anahtarımız kayboldu. Borusan Balgat'a geldik doğru dürüst ilgilenen konuyla ilgili bilgisi olan ve bize yardımcı olan olmadı. Bazı temsilciler anahtara 2500₺ ödeyebiliriz derken bazıları 2000₺ dedi. Birbirleriyle çeliştiler. Halbuki bize bu kaskoyu aldırdıkların da full artı fullu olduğunu iddia etmelerine rağmen anahtar bedeli olduğunu sonradan öğrendik. Paylaşacağım görüntü de her şeye (kötü niyetli kullanım dahil) rayiç değer yazmalarına rağmen anahtar bedeline 2000₺ yazmışlar. Bize alırken full Premium olduğunu iddia edip böyle bir durumdan bahsetmemişlerdi. Yine kimse bizle yeteri kadar ilgilenmemişken mecbur yaklaşık 5000₺lik anahtarı çıkarttırmaya karar verdik. Eskisini silmek istediğimiz zaman yine bizden ücret (205₺) talep ettiler. Yani diyeceğimiz o ki Borusan gibi bir yer de araç alıp kaskomuzu Premium full almamıza rağmen bize belirtmedikleri sınırlar ortaya çıktı ve kimse bizimle ilgilenmedi. Sigorta şirketi zaten ayrı bir dünya full Premium sınırsız deyip araya sınırlar koyup bunu müşteriye kesinlikle belirtmeyip müşteriyi yanıltıyorlar. Arabayı alana kadar her türlü hizmet alaka ilgi varken aldıktan sonra kimsenin ilgilendiği çabaladığı yok. Müşteriye sahip çıkan yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

BMW Logo BMW 05 Ekim 2019 11:43

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Savaş 16 Şubat 20:10  

    Benim kaskomu önce vermediler. Ben ısrar edince verdiler. Verdikleri kasko ve sigorta da yeni plaka kayıtı kalmış. Onu da 1 yıl düzeltmediler, sigorta yenilerken fark ettim. Allah tan sizin gibi işim düşmedi onlara. Tekrardan geçmiş olsun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler