sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Borusan M Serisi Araçların Kış Lastiklerini Türkiye'ye Getirmiyor!

Selçuk Selçuk2 yıl önce

Borusan 2017 model aracın kış lastiklerini tedarik edemiyor! BMW 4 serisi 2017 M serisi F36 araca ait runflat kışlık lastikleri Türkiye'ye getirmiyor. Yedek parça niteliğinde kanunen zorunlu olarak getirmesi veya tedarik etmesi gereken lastiklerin yerine farklı ölçülerde komple jantı ile kampanya adına altında yaklaşık 2000 Euro gibi fiyatla almamız için zor koşuyor. (BMW'nin onayladığı yıldızlı seri lastik modeli olmaz ise aracın garanti dışı kalması dahi söz konusu). Borusan gibi güvenilir olduğunu düşündüğümüz ancak hüsrana uğratan firmaya hiç yakışmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selçuk 2 yıl önce

Sayın Borusan BMW Yetkilisi, konu ile ilgili ne zaman tarafınıza dönmeyi düşünüyorsunuz?

profile-icon Selçuk 2 yıl önce

Sayın BMW Temsilcisi, bildirimimiz tarafınıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmış olması hali hazırda lastik tedariğini gerçekleştiremediğimiz gerçeğini değiştirmiyor. Devletimizin kanunen zorunluluk getirdiği bir konuda hali hazırda yüzlerce BMW M paket serisine çözüm bulunmaması ayıplı/ kusurlu ürün sattığınız hatta ithal ettiğiniz anlamını taşımaktadır. Tekrar hatırlatmak isterim; Kanunen son tarih olan 1 Aralık 2017 tarihinde, tarafınızdan tedarik edebiliyor olmamız gereken lastiklerimiz için ivedi bilgilendirmenizi beklemekteyiz. Kısa sürede tarafımıza olumlu dönüşünüz olmaması durumunda kanuni işlemleri başlatıp resmi makamlarca hakkımızı arayacağız.

profile-icon Selçuk 2 yıl önce

Kış Lastiği - Borusan Hizmet Kalitesi (zliği) Kampanya var sakın kaçırmayın! Borusan sadece lastik tedarik edemiyorum ama komple jantı ile tedarik edebiliyor hem de 8.000 TL bedelle derhal. m serisi BMW nizin Run On flat kışlık lastiklerini sağlayamayan Borusan kampanya adı altında garantili aracınız olması sebebiyle lastikleri komple jantı ile yeni almanıza zor koşuyor. 1 Aralık tarihinde başlanacak kışlık lastik uygulamasında kanunen zorunlu olan ancak yedek parça niteliğindeki lastikleri tedarik edemeyen Borusan nasıl oluyor da kanuna aykırı hareket edebiliyor! Yedek parçasını sağlayamadığı araçları nasıl ülkemize ithal edebiliyor?

profile-icon Selçuk 2 yıl önce

Sayın Yetkili, 1 Aralık 2017 Cuma günü (Yarın) itibariyle kış lastikleri kullanımı zorunludur. Konu ile ilgili gün içerisinde ivedi dönüşünüzü beklemekteyiz.

BMW Logo BMW 2 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler