sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Borusan Avcılar'dan Aldığım G310Gs Başıma Dert Oldu!

Işık Işık7 ay önce

BMW marka g310gs model 34*** 441 plakaya sahip motosikletimi 5 ay önce aldım. Motorun debriyajında sorun olduğu şikayetiyle daha 400 km'deyken Borusan Avcılar'a götürdüm. Bir şey olmadığı söylendi, daha sonra rodaj bakımı için götürdüğümde ayar yaptıklarını söylediler. Yapılan ayardan dolayı vitesler geçmemeye başladı. Sonra motora bindikçe arka fren pedalının çok ileride olduğunu fark ettim düzeltilmesini ve güvenlik zafiyeti olduğunu olduğunu söyledim. Arka fren pedalının ayarlanamadığını söylediler. Ben de aynı model başka bir Borusan Avcılar'ın test motorunu kullandığımda debriyajın benim motorumda arka fren pedalının benim motorumda sorunlu olduğunu gördüm. Ayrıca benim motorumun ayaklığında bir problem olduğunu hissediyordum. Test motorunu kullandığımda bununda sorunlu olduğunu servis yetkilisi A*** beye ispat ettim. Dönüş yapılacağı söylendi. 1) Başka aynı model motorlarda olmayan asetatlı kalem izleri motorun belirli bölgelerinde var. 2) Yarım debriyaj yapmaktan debriyajım bitecek çünkü motor kalkamıyor.

3) Arka fren pedalı sorunlu 4) Motor ayaklık üzerinde duramıyor en ufak rüzgarda devrilme eğilimi gösteriyor. Ayıplı mal sattınız belli ki üretim hatası kabullenin ve gereğini yapın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 7 ay önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler