16 Ağustos
#12442577

BMW Borusan Avcılar Ve İstinye Şubesi Fiyaskosu

BMW 4.18i markalı aracım soğutma sıvısı eksiltiyor ve aracın egzoz’undan yoğun şekilde beyaz duman çıkartmaktadır. Aracımı garanti kapsamı içerisinde İstanbul’da Borusan yetkili servisi olan Avcılar ve İstinye şubesinde aynı şikayetten dolayı defalarca götürmeme rağmen aracımda hiçbir sorun olmadığını ve temiz raporu vererek büyük bir skandala imza attılar. BMW İstanbul yetkili servisleri olan İstinye şubesi ve Avcılar şubesinden şikayetçiyim mağduriyetim giderilmediği takdirde yaklaşık 1milyon takipçili sosyal sosyal medya hesaplarımdan BMW’ye yaşadığım bu mağduriyetten dolayı gerekli paylaşımları yapacağımı bildiriyorum.

Sedat Sedat 3.200 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sedat10 Eylül

  34 rzn 88 Plaka'li BMW 4.18i Marka Aracım ile ilgili daha önce'de Bahsettiğim üzere Aracımı Borusan Avcılar ve Borusan İstinye Yetkili Servislerine Götürerek Aracımda Motor suyu yani 'Soğutma Sıvısı Ekle'' ve Kırmızı Renkte ''Motor Tahrik'' Uyarılarını Aldığımı belirttim. Aracım 1 Gün Borusan Avcılar Servisinde Tüm Kontroller Gerçekleştikten sonra Temiz Raporu Verilerek Aracım Bana teslim edildi. Aracım 1 hafta olmadan tekrar aynı uyarıları verdi ve aracı satın aldığımız asıl yer Borusan İstinye Şubesi olduğu için oraya götürdüm. Aracım İstinye Borusan Şubesinde Yaklaşık 4 Gün Kaldı ve Aracımı birçok kez test'e soktular. Sadece Motor Suyu Eklenerek Aracım teslim edildi ve aracımda hiçbir sorun olmadığını ve temiz raporu verildi. Ve şimdi şunu söylemek istiyorum Koskoca Borusan Yetkili Servisi Olan Avcılar ve İstinye Şube'leri Sizin Bulamadığınız Hatayı Ataşehir Etkili Servis Buldu ve Gerekli Tüm İşlemler için bilgi verdiler. Bu Süreçte en son BMW tarafından Araçta Parça Değişimine Onay Verdiler. Oysaki Benim istediğim komple motor değişimiydi çünkü sıfır alınmış bir araç ve kendi hatalarından kaynaklanan bir durumdan dolayı motor komple açılmıştı. Ve şu anda yaptıkları işlemlerin daha ağır olanlarını aylar öncesinden tekrar yapmışlardı ve çözüm olmamıştı. Aracımın Garanti Kapsamından çıkmasına yaklaşık 2 ay kaldığından dolayı aracımı bu şekilde teslim ederek bundan sonraki arızalarında ücrete tabi tutmak için motor değişimi yapmıyorlar. Rezilliğin dibine vurmuş bu Borusan Grubu ve şubelerin'den Hakkımı sonuna kadar almak için hukuk mücadelemi başlattım. Bu Mağduriyetimden dolayıda Maddi Manevi Tazminat davası Açmış ve Borusan Avcılar ve İstinye Şubesini Dava Ettim. Sonucunda ihmali olanlar gerekli cezayı alacaktır. Yaklaşık 1 Milyon takipçili sosyal medya hesaplarımdan BMW’ye yaşadığım bu mağduriyetten dolayı gerekli paylaşımları yaptım ve daha fazlasıyla yapacağımı bildiriyorum. 10.09.2019 Tarihi 15:30 Saat İtibariyle Twitter Türkiye Gündemi'nde Açmış Olduğum Etiket 1. Sırada Konuşulmaktadır. Yapılan Bu Sonucun ve Tarafıma Yansıtılmış olduğu Mağduriyet Giderilmediği takdirde Hakkım olan bu rezilliğe ait tweet paylaşımlarımı atmaya devam edeceğim.

 • Sedat21 Ağustos

  Video 1 : https://Youtube.com/eGDBhjSkUuwVideo 2 : https://Youtube.com/Och8RYxNWQQ

 • Sedat21 Ağustos

  Aracımı Borusan Avcılar ve Borusan İstinye Yetkili Servislerine Götürerek Aracımda Motor suyu yani 'Soğutma Sıvısı Ekle'' ve Kırmızı Renkte ''Motor Tahrik'' Uyarılarını Aldığımı belirttim. Aracım 1 Gün Borusan Avcılar Servisinde Tüm Kontroller Gerçekleştikten sonra Temiz Raporu Verilerek Aracım Bana teslim edildi. Aracım 1 hafta olmadan tekrar aynı uyarıları verdi ve aracı satın aldığımız asıl yer Borusan İstinye Şubesi olduğu için oraya götürdüm. Aracım İstinye Borusan Şubesinde Yaklaşık 4 Gün Kaldı ve Aracımı birçok kez test'e soktular. Sadece Motor Suyu Eklenerek Aracım teslim edildi ve aracımda hiçbir sorun olmadığını ve temiz raporu verildi. Ve şimdi şunu söylemek istiyorum Koskoca Borusan Yetkili Servisi Olan Avcılar ve İstinye Şube'leri Sizin Bulamadığınız Hatayı Ataşehir Etkili Servis Buldu ve Gerekli Tüm İşlemler için Süreç Devam Ediyor. Aşağıda Yüklediğim Videoları izleyebilirsiniz. Sıfır Alınmış Bir araç bu sorunu verir mi? Borusan Avcılar ve İstinye Şubesine Dava Dilekçemi İlettim. Sonucunda ihmali olanlar gerekli cezayı alacaktır.

 • Sedat16 Ağustos

  34 rzn 88 Plakalı 4.18i M Sport Marka’li Aracımın Bu sorunun çözülmediği takdirde Hukuki olarak BMW Almanya ve Belirttiğim Türkiye Yetkili Servislerinden Şikayetçi Olacağım.

 • BMW Temsilcisi16 Ağustos

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları