Toplam çözüm sayısı
..
BMW ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Umut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

BMW Batarya Problemi Ve Ortada Kalmak!

2523görüntüleme
Umut
Umut 23 Eylül 2020 12:01
Çözüldü Çözüldü
Umut'un Teşekkür Mesajı
“Borusan otodan bugün aracımı teslim aldım gerekli olan her şeyi eksiksiz yerine getirdiler özellikle bu süreçte Hamdi Özbek bey konuyla çok ilgilendi çok güler yüzlü ve gerçekten sorunun çözülmesine yönelik çaba sarf etti gerek Hamdi beye gerek Borusan otoya çok teşekkür ediyorum %100 müşteri memnuniyetiyle kaliteniz ortada uzun yıllar sizinle olmak dileğiyle iyi çalışmalar.”

Severek kullandığım i3 marka otomobilimin bataryası 5 sene inde %30 dan fazla değer kaybetti. Bunu garantiden karşılamak üzere Borusan Oto İstinye ye aracımı bıraktım. Ancak bırakın garantiden karşılamayı aracın bataryasını test etmek için yani arıza var mı yok mu testini yapmak için 2500 TL para istediler ve bende doğal olarak yaptırmadım.

 Düşününki bir elektronik araç alıyorsunuz bataryasının bozulmaya başladığını hissediyorsunuz aldığınız yere götürüyorsunuz garantiyi bırakın aracınızın durumunu öğrenmek için para isteniyor aksi halde garantinizi kullanamıyorsunuz , komik değil mi tam bir pişmanlıksınız

BMW Logo
BMW23 Eylül 2020 12:01

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Umut
Umut14 Kasım 2020 21:09

Borusan Oto İstinye Nihal hanımın desteğiyle problemimi çözdüler desteklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Umut
Umut30 Kasım 2020 12:26

Borusan otodan bugün aracımı teslim aldım gerekli olan her şeyi eksiksiz yerine getirdiler özellikle bu süreçte Hamdi Özbek bey konuyla çok ilgilendi çok güler yüzlü ve gerçekten sorunun çözülmesine yönelik çaba sarf etti gerek Hamdi beye gerek Borusan otoya çok teşekkür ediyorum %100 müşteri memnuniyetiyle kaliteniz ortada uzun yıllar sizinle olmak dileğiyle iyi çalışmalar.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile