14 Haziran 2016
#5715397

BMW Bakım Paketi Mağduriyeti

2014 Ağustos çıkışlı BMW 116i m paket aracımı 2yıl veya 60bin km bakım paketi olduğu halde 2 defa serviste bakım paketi gözükmüyor diye beni geri çevirerek mağdur ettiler. İstanbul dışında yaşıyorum, servis için İstinye Borusan Otomotiv'in keyfini bekliyorum. Kosifler gibi satıcılarda gözüken şimdiye kadar 3 defa rutin servise giren aracımın bakım paketi olmadığını iddia ediyorlar. Arayıp şikayet ettim servis müdürümüz sizi arayıp durumu düzeltecek dendi. Bu konuşmanın üstünden 1 ay geçti. Madem servis hizmetini doğru düzgün veremiyorsunuz İstanbul dışına araba satmayın. 2 defa yüz yüze sordum, 1 kere telefonla şikayet ettim ne geri dönüş yapan var ne de başka bir şey. Tok satıcı Borusan Otomotiv.

Utku Utku 4.582 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Utku17 Haziran 2016

    Borusan istinyeden 1 hanımefendi aradı "evet sizin bakım paketiniz varmış bizim hatamız, siz haklıymışsınız" dedi ayrıca "sizin 1 ay önce bizi aramış olduğunuz şikayetle alakalı bizim sistemimizde kayıt oluşturulmamış" dedi. Şaka gibiler şikayetleri kayıt altına bile almıyorlar. Fakat acaba ben ne zaman geldim yalanmı söylüyorum diye kamera kayıtlarından ne zaman geldim diye arabama bakmışlar. Zaten benim hakkım olan ve daha önce bu hakkımı 3 kere kullanmış olmama rağmen, Edirne'den İstanbul'a yaktığım benzinde yanıma kar kalarak "evet sizin bakım paketiniz varmış bizim hatamız" demek problemin çözümüyse evet problemim çözüldü. Genel olarak memnun kalmadım borusan oto istinyeden, önünden bile geçmem.

  • Utku16 Haziran 2016

    444lü bir numara beni aradı ben BMW müşteri hizmetlerindenim bugün mesai saatleri içinde aranıcaksınız diyeli 3 gün oldu. Komiksiniz borusan oto. Satış sonrası hizmetiniz berbat beceremiyorsunuz borusan oto.

  • BMW Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları