23 Aralık 2016
#7294469

BMW Avcılar Borusan'ın Yaptığı İşlemi Kalitesiz Yapması

Yaklaşık 2 ay önce Avcılar Borusan otoda 1.16i f20 far değişimi yaptırdım. Dışarıda gerekli önemi göstermeyecekleri için Borusan'ı tercih ettim, fakat direksiyonu çevirdiğimde takırtı sesleri geldiğini duydum. Geçen gün randevu alıp Borusan'a gittim ve servis danışmanının çağırdığı usta, direksiyon kutusunda sorun olduğunu söyledi. Bugün farklı bir yere götürdüm ve tamponu tam takamadıklarını ve Borusan'ın ilgisizliğinden bahsetti.


Şu anda ses kesilmiş durumda, tampon şaseyi sıkıştırıyormuş. Peki bu sorunu dışarıdaki sanayi ustası tekte bulabiliyorken, Borusan ustaları 10-12 bin civarında bir sorunla karşımıza çıkıyor ve de bütün bakımlarımı Borusan 'da yapmama rağmen. Gerçekten üzücü durumlar bunlar. Borusan' a güvenemeyeceksek kime güveneceğiz? BMW müşterisi olarak gerçekten hayal kırıklığına uğradım.

Hüseyin Hüseyin 13.636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi23 Aralık 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları