BMW ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Adil'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

BMW Avcılar Borusan Otomotiv Satış Temsilcisinin Kabalığı!

4.962görüntüleme
Adil
Adil 15 Nisan 2019 12:46
ÇözüldüÇözüldü
Adil'in Teşekkür Mesajı
“Şikayetim ile ilgili sorunum BMW Borusan Oto avcılar şubesinde Halkla İlişkiler birimde görevli Tuğba hanım tarafından hızlı bir şekilde çözülmüştür kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim BMW Borun otomotiv ailesini en iyi bir şekilde temsil etmektedir. Saygılarımla.”

13.04.2019 'da Borusan otomotiv Avcılar merkez şubesini ziyaret ederek kullanmakta olduğum BMW 3 serisi aracımın bakımı yedek lastik ve jant alımı ve % 90 engelli kardeşime BMW 1 serisi araç alımı in gittiğimiz Avcılar Borusan Otomotiv'den kötü bir şekilde ayrıldık ; 3 yaşındaki oğlum ile showroomda duruyorduk, oyuncak arabasını farklı bir misafirin çocuğu kullanmaya başladıktan sonra ağlamaya başladı. O** bey isimli satış temsilcisi yanımıza gelerek eşime hanım efendi çocuğunuz tam olarak shovroomun ortasında ağlıyor ve müşteriler rahatsız oluyor, sizi güvenlik eşliğinde dışarı alalım diyerek 2005 yılı itibarı ile müşteriniz olarak herkesin içinde rencide edildik. Bu durum BMW markasına ve Borusan otomotiv'e hiç yakıştıramadım. Markanız adına ben utandım, bir daha kesinlikle Borusan otomotiv'le çalışmamaya ve yakınlarıma tavsiye etmemeye karar verdim.

BMW Logo
BMW15 Nisan 2019 12:47

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Adil
Adil18 Nisan 2019 13:38

Şikayetim ile ilgili sorunum BMW Borusan Oto avcılar şubesinde Halkla İlişkiler birimde görevli Tuğba hanım tarafından hızlı bir şekilde çözülmüştür kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim BMW Borun otomotiv ailesini en iyi bir şekilde temsil etmektedir. Saygılarımla.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler