19 Ekim 2016
#6723361

BMW Arka İki Lastiğin İç Yanaklarını Sıfırlaması

2013 sonunda şirket ortakları olarak 4 adet BMW araç aldık. Benim kullandığım aracım 3.20 ied aracımda yaz ve kış lastikleri set olarak ayrı jantlarda kullanıldı. 55 bin kilometre civarında arka tekerlerin her ikisininde iç yanak tarafında lastiklerin tamamen eridiğini, aracımın arka sol tekeri park yerinde yere yapıştığında fark ettim.


Ekstra ödeme yaparak peşin aldığımız 3 yıllık premium bakım kapsamında sadece Borusan Balgat'a servise gitmişken ve bu lastiklerin yarılmasından 3-4 ay önce arka balatalar bile değişmişken bu lastikler bu hale nasıl geldi. Bu aracın kalitesine güvenip otoyolda hızla seyrederken bu lastikler yarılsa ne olacaktı. Ne olacağı çok basit herhalde yüksek ihtimal bu satırları yazıyor olamayacaktım. Bu konuda Borusan Balgat yetkilisi ile görüştüğümde bu bizim değil lastik firmasının sorunu cevabını aldım sadece.

Sinan Sinan 6.086 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler