08 Nisan 2015

BMW Aracımın Sunroofu Patladı!

06.04.2015 tarihinde boş yolda giderken aracımın sunroofu seyir halindeyken nedensiz yere patladı. Sıcağı sıcağına aracımı götürdüğüm Borusan olayın dış etkenden dolayı olduğuna kanaat getirmiş (!) ve garanti kapsamında değerlendirmiyor. Aracıma içeriden kafa atmış olmam lazım ki cam dışarı doğru bombe yapmış şekilde.


Olay anında sunroofu altındaki cover da açık idi, olayın şiddeti ile sürücü olarak bana bir zarar gelmiş olsa idi Borusan bu tutumuna devam edebilecek miydi merak ediyorum. İnternette araştırma yaptığımda aynı olayın daha önce de yaşandığını, yabancı ülkelerdeki BMW yetkili servislerinin tutumunun çok daha farklı olduğunu gördüm. Borusan'a karşı hukuki olarak işlem başlatacağım.

Ali 5.567 Okunma

Cevaplar

  • Ali13 Nisan 2015

    Borusan'ın konuya ilgisizliği devam etmekte. Araç üzerinde hiçbir inceleme yapmadan dış etkenlerden olduğuna kanaat getiren, BMW'nin Türkiye'deki güvenilirliğine ve marka değerine zarar veren bir firma.

  • BMW Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön