sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW Aracımın Son 1 Yıl İçerisinde Arıza Veren Parçaları

Alper Alper11 Ekim 2016 09:57

2009 model arabamda son 1 sene içerisinde: 1) Önce sağ ön kapı tutacağım eridi, 2) Sağ ön kapımın kilit otomatiği bozuldu, 3) Sağ arka kapımın otomatik cam mekanizması kırıldı. Daha önceden olan * direksiyon yüzeyinde kabarcıklar oluşması, * ön paneldeki havalandırma mandallarının aşırı hassaslığı yüzünden kırılması, * sol kapıdaki kontrol konsolu çevresindeki sert plastik parçadaki dökülmeleri, * vites kolunun titreşimden ses çıkarmaya başlaması, * El freninin çevresindeki deri kılıfın delinmesiyle arabanın içinde bulunan parçaların kalitesinin gerçekten düşük olduğunu anladım. 1 milyon km motorda sıkıntı vermeyen bir aracın iç aksam kalitesinin bu kadar düşük olması gerçekten çok üzücü. Daha sıkıntılı bir durum ise arasında 4 yıl fark olmasına rağmen (2005) kardeşimin aracının da 7 yaşında benzer sorunlar yaşamış olması.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Alper 15 Ağustos 2017 09:58

Geçen sene olan bu olaydan sonra servis bana ulaştı fakat bu konuda bir şey yapamayacağını iletti. Bende kendi imkanlarım ile orijinal parçayı alıp montajını yaptırdım. Sonuç, aynı parça yine sıcaktan dolaı 1 sene içerisinde erimeye ve deforme olmaya başladı. BMW'nin bu serisinde olan bir kalite hatası olduğunu düşünüyorum.

BMW Logo BMW 11 Ekim 2016 09:58

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler