15 Temmuz 2013

BMW Aracımın Gaz Yememe Sorunu Tekrar Oluştu!

Aracımı ağustos 2012 de Kosiflerden aldım. F30 320i. Aracım henüz birkaç aylıkken uzun yol dönüşünde, bir şikayetim üzerine Borusan İstinye de 2 gün kaldı. Şikayetim yüksek hızda anlık güç kaybı, gaz yememe ve kenara çektiğimde titreyerek susma. Buji değişimi oldu, sorun olmayacaktır dediler, uğurladılar. Geçen salı yani 9 temmuz 2013'te aracı ilk bakım için Kosiflere verdim aldım.

Bugün yanı 14 temmuz 2013 uzun yolda aracım geçen seneki sorunu yine yaşattı, en sol şeritte kalakaldım. Sinirlenmemeye çalışıyorum ama olacak iş değil. Bana derhal servis randevusu ayarlayın ve lütfen aracı gelip iş yerimden teslim alın. Ben servis servis dolaşmayacağım artık. 1 yıl dahi olmadı yazıktır.

Haluk 3.181 Okunma

Cevaplar

  • Haluk19 Temmuz 2013

    Aracımı severek biniyorum ve marka ile bir sorunum yok. Yaşadığım sorun ise sürekli bir durum değil. Şans eseri 1 yılda 2 defa oluştu.Ancak 2 defa yaşadığım bir sorunun kaynağını bulamamaları çok düşündürücü. Aracı bilgisayara bağlayıp arıza hafızasına bakmak yeterli olmamalı. Yaptığı işi seven, otomobili yaşam tarzı haline getirmiş, işine ruh katan bir servis daha fazlasını yapabilir. Sonuç=0. Ama teşekkürler, uzun yol sonrası aracım yıkanmış oldu, ona da şükür.

  • BMW Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Haluk, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 1010

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön