BMW Arabada Elektrik Kaçağı Var

Huseyin Huseyin04 Temmuz 02:05

2011 model 3.20d aracımda bütün arıza lambaları kırmızı yanıyordu. Kapı motorları kısa devre yaptı ve yandı. Araç kapıları kilitlendi, aracın klima motoru bozuldu aracı yetkili servise götürdüm irtibat kutusu yanmış dediler yenisini sipariş verdiler değiştim ancak araç elektrik arızası vermeye devam etti tekrar yetkili servise götürdüm aracı bilgisayara bağlayıp problemin aküden kaynaklandığını söylediler. 

serviste aküyü 2000 TL'ye değiştim ancak aracı teslim alacağım tarihte aracın akü değişmesine rağmen aynı arızayı verdiğini ve elektrik kaçağı olduğunu belirttiler ve elektrik kaçağını onarmayı deneyeceklerini belirttiler ancak arabayı teslim aldığım zaman araç göstergesinin bozuk olduğunu ve değişmesinin gerektiğini belirttiler ancak aracı servise teslim ettiğim zaman aracın göstergesi ile ilgili herhangi bir arıza bildirmemişlerdi. 

şu an aracın sağ sinyal lambası yanmıyor ve araç sağ arka kapısı bazen kilitli kalıyor aracı kullanırken her an arıza verecekmiş gibi kendimi hiç güvende hissetmiyorum ve son olarak araç kapısının tutulan yerleri eriyor neredeyse herkesin ortak problemi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

BMW Logo BMW 04 Temmuz 02:05

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler