19 Ekim
#12816247

BMW 5.20 D Emme Manifold Arızası

2015 yılı mart ayında Samsun Kosifler otodan aldığım aracım, bütün bakımlarını yetkili servislerde yaptırmama ve aracım daha 80 bin km de olmasına rağmen bugün emme manifoldu delinmesi arızası yaşadı servis bana garantide olmadığım için süre anlamında garanti bittiğinden bu parçayı değişmem gerektiğini, hatta eğer ninde değişebileceğini söyledi. Ürün bedelleri yaklaşık 10 bin TL.


Burada sorguladığım şu tüm bakımlarımı zamanında ve yetkili servise yaptıran ben 4. Seneye yaklaştığında araç daha 80 bin km de olmasına rağmen daha ne yapmalıydım aracımı korumak için bu denli özen gösterdiğim aracımın markası BMW modeli 5.20 d. Ben BMW ye biniyorum ki kaliteli araca binerek arızadan uzak durmak için ancak çok komik değil mi? Bu şartlarda bu arızayı bulmak. Bu arızamın garanti kapsamında değerlendirilmesini istiyorum. Sanırım bu arızanın çıkmaması için elimden geleni yapmışım ancak böyle olmuş konuyla ilgili garanti kapsamın da tutulmak istiyorum.

Alper Alper 2.664 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi19 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları