28 Nisan 2017
#8313241

BMW 320ı Motordan Gelen Garip Ses!

BMW 320i aracım yakın zamanda Borusan Oto Balgat Ankara'dan aldım. Aracım 3050 km de iken rölantide çalışırken motordan ilginç bir sesin geldiğini fark ettik. 5 Nisan 2017'de servise aracı götürdüm bu sırada ses geliyordu üç farklı yetkili araca bakıp dinledi problem ciddi olabilir bu sebeple aracın bırakılmasını istediler. 2 gün aracım serviste kaldı yaklaşık 90 km kullanım yapılmasına, motorun ısıtılmasına karşılık sesi duyamadıklarını belirttiler.


Aracı teslim almaya gittiğimde bilgi verilmeden aracı teslim etmek istediler. Aracı bana verdiklerinde sol ön tamponda sürtmeye bağlı zedelenme ve sol ön kapı iç döşemesinde yırtık vardı. Bunu ilgililere belirttiğimde çözeceklerini söylemelerine rağmen bana iyi niyet kapsamında kullanılmış araçtan çıkma ürün ile hasarın giderilmesini teklif ettiler. Araçtan gelen sesi de halen çözebilmiş değiller. Borusan Oto'ya mail de attım dönüş olmadı.

Ahmet Ahmet 10.636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet16 Mayıs 2017

    Aracımda gergi bilyası ve davirdaim pompası değişimi yapıldıktan sonra sorun giderildi. Bu sırada aracın iç döşemesine verilen hasar ve yakıt+zaman masrafı cabası. Süreç çok uzadı ama problem giderilmiş görünüyor. Yapılan işlemler ile ilgili de tarafıma herhangi bir belge sunulmadı, keşke yapılan işlemleri yazılı olarak bildirselerdi.

  • Ahmet28 Nisan 2017

    İlan yayınlandıktan yarım saat içerisinde Borusan Oto merkezi aradı ve konu ile ilgilenildiğini ivedi dönüş sağlanacağını belirtti. Balgat Oto Borusan da 8 Mayıs 2017 için randevu verdi. şu an için izlenimler olumlu, gelişmeleri paylaşacağım.

  • BMW Temsilcisi28 Nisan 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları