21 Şubat
#11622693

BMW 3.18ı Ses ve Direksiyon Ayıbı!

2017 model 3.18i aracı 0 aldım ama BMW' den soğudum bıktım tüm güvenim kayboldu. 2-3 kez içeri rüzgar sesi alıyor şikayeti ile servise gittim ama çözemediler kronik bu böyle deyim bir işlem yapmadılar servis kayıtlarında daha farklı şikayetlerimde kayıtlı son olarak 20 bindeki aracın direksiyonu pul pul döküldü ilk servise gitmemde kullanıcı hatası dediler kabul etmediler.


Israrcı olup ikinci kez gidişimde hatayı kabul edip değişim yapacaklarını söyleyeyim 15 süre verdiler ama 3 ayda yeni direksiyon geldi ve taktılar servise aracı almadım. Gittiğimde beynimden vurulmuşa döndüm. Taktıkları direksiyon ile beni direksiyon uzaktan yakından birbirine benzemiyor bu olmamış yanlış direksiyon dememe nazaran bana kör muamelesi yaptılar aynısı diye oysaki eski direksiyonum ile karşılaştırdığımızda fark ortada idi ve ellerinde bulunan sıfır araçlardaki direksiyon ile benim eski arızalı direksiyon aynı hata ortada ama kabul eden yok aracımı teslim almayıp arızanın giderilmesini zararımın karşılanmasını istedim ve çıktım ama kaç gün geçmesine ne zaman dönüş olmadı.


Avukatım aracılığı ile dava açacağım 50 yılda sürse bu işin peşini bırakmayacağım aracın birmişli ile değişimini bu mümkün değil ise güncel para iadesini isteyim zararımın karşılanmasını noter onaylı ihtar name çektik ne kadar üzücüdür ki dişimizden tırnağımızdan arttırıp aldığımız araç ayıplı mal çıkıyor. Bir de üste çıkmaya çalışıyorlar ben BMW 'den vazgeçtim ve mağdur oldum bu nasıl bir dünya devi marka bu nasıl hizmet bu nasıl iş?

Ümit Ümit 15.068 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümit28 Mart

    21 Şubat'ta şikayetimi bildirdim ama garanti den değişecek olan direksiyon simidi 2. Kez hatalı geldi aracın üzerindeki direksiyon ile alakası yok ve bir muhatap çözüm bulamıyorum ısrarla olmayan yanlış geleni olur şekilde davranıyorlar böyle kurumsal bir firma olamaz orijinal olmayan iki direksiyondan birini seçmeliymişim ama alakasız üretimi bitmiş olabilir diyorlar ama Alman sitede sinde aynı direksiyonun mevcut ben alayım bedelini ödeyin diyorum onu da kabul etmiyorlar yemin ederim bıktım ya neden bu şekilde davranıyorlar anlamış değilim asla BMW ye bilmem ve hiç kimseye çevrelere tavsiye etmem sorunumu seni bire bir parça ile çözün lütfen kaç aydır bu saçma iş yordu beni

  • BMW Temsilcisi21 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları