sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW 318D Titreme Ve Özgörkey Servis Sorunu

Eray Eray23 Şubat 2018 16:17

2017 Temmuz ayında 0 km318d satın aldım. Aracımı teslim aldığımdan itibaren sürekli aracın direksiyonunda titreme var. Aldığım yer olan İzmir Özgörkey yetkili servise başvurdum. Araç devamlı serviste kaldı. Gerekli testler ve incelemeler sonucunda problem olduğu tespit edilip kabul edilmiştir. En son olan incelemelerde firbilasyon olduğu tespit edilip, motor kulağı, şanzıman kulağı, motor takozu parçaları denenmesi gerektiği söylendi.

Bende kabul edip deneyin sorunu çözün dedim. Fakat tabi ki bunlar sonucunda da bir düzelme olmadı. Bana daha sonda fabrika standartlarında denildi ve takas teklif edildi. İlk başta bu sorundan kurtulmak İçin sıcak bakmış olsam da, daha fazla zarar edeceğimi düşündüğüm İçin bu takası yapmadım. Aracımı Özgörkey’den teslim almaya gittiğimde bir de Çamurlukta sürtme izi ve orada servisin içinde inşaat olmasından kaynaklı düşündüğüm lastiğimde matkap ucu çıktı..

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Eray 28 Şubat 2018 11:03

Henüz çözüm için bir dönüş yapılmadı.

BMW Logo BMW 23 Şubat 2018 17:03

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler